O Firmie


Firma Chronpol jest jednym z czołowych producentów profesjonalnych narzędzi ściernych przeznaczonych do cięcia i szlifowania szerokiej gamy materiałów. Naszym nadrzędnym celem jest oferowanie klientom wyrobów o jak największej jakości za możliwie najniższą cenę. Firma Chronpol działa na rynku polskim od 1991 roku. Została założona przez Piotra Ostaszewskiego i Krzysztofa Wójcika jako Zakład Produkcyjno-Usługowy Chronpol. W 2004 roku nastąpiło przekształcenie przedsiębiorstwa w jednoosobową firmę Chronpol Piotr Ostaszewski. Dzisiaj Chronpol jest firmą zorientowaną na rozwój i konkurencję. Chronpol to elastyczna firma, doskonale potrafiąca sprostać wymogom rynku.

Blisko dwudziestoletnia obecność na naszym rynku narzędziowym sprawiła, że firma cieszy się dobrą reputacją jako solidny dostawca ściernic o najwyższym poziomie jakości. Produkcja konwencjonalnych wyrobów, jak również nowoczesnych, wysokowydajnych narzędzi ściernych na bazie najlepszych materiałów, pozwala dostarczać produkty do firm działających w niemal wszystkich gałęziach przemysłu. Chronpol to firma szczycąca się wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, gwarantująca wysoką jakość oraz efektywną i pełną precyzji produkcję. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu wyrobów dokładnie odpowiadających oczekiwaniom klientów. Szybka realizacja zamówień i dostaw (także na tarcze nietypowe), odpowiednia prezentacja i estetyka wyrobów oraz oferowane doradztwo techniczne są podstawą sukcesu przedsiębiorstwa i dobrej współpracy z odbiorcami.

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom przemysłu i rzemiosła, Chronpol oferuje bogaty asortyment tarcz ściernych do przecinania i szlifowania różnych materiałów: stali (budowlanych, konstrukcyjnych, stopowych), metali kolorowych, żeliw, betonu, cegły, granitu, marmuru itp., dostosowanych do najczęściej stosowanych w Polsce szlifierek ręcznych i stacjonarnych. Oferta przedsiębiorstwa, z uwagi na jego dynamiczny rozwój, ulega ciągłym zmianom. Stałe doskonalenie technologii produkcji i nastawienie na indywidualne oczekiwania klientów zaowocowały stworzeniem najnowszego segmentu wyrobów, tarcz do przecinania stali „PRIME”. Jest to uniwersalna linia produktów o bardzo wysokiej jakości dla użytkowników o najwyższych wymaganiach.

Celem polityki jakości i strategii rynkowej firmy Chronpol jest:


Jeden z testów, który przechodzi każda partia tarcz nim trafi do klienta.